Click to order
Pasūtījums
Total: 
*Pēc apmaksas un testa aizpildīšanas ar Tevi sazināsies mūsu specialists, lai vienotos par ērto laiku diagnostikas sesijai
Atlaides Kods
Turpinājot Jūs piekrītat personas datu apstrādei saskaņā ar mūsu Lietošanas noteikumiem.
1.
3 soļi līdz Tavu spēju diagnostikai
2.
3.
Apmaksā diagnostiku
Uzreiz pēc apmaksas būsi pārvirzīts uz personības testa lapu.
Aizpildi Personības testu
Šis tests nav reklāmas triks vai spēle, bet precīzs instruments cilvēka personības analīzei. Tāpēc esi gatavs/a veltīt tam ap 20 - 30 minūtēm.
Pēc testa aizpildīšanas ar Tevi sazināsies mūsu specialists, lai vienotos par ērto laiku diagnostikas sesijai
Diagnostika notiek online, caur Zoom vai Google Meet. Pārbaudi interneta pieejamību un datora darba kārtību. Diagnostikas ilgums ir aptuveni 1 stunda.
Kaspars Cveiģelis
Biznesa konsultants, praktiķis, Vadītāju skolas dibinātājs, SIA Līcis-93 valdes loceklis (10 milj. apgrozijums, 1.5 milj. peļņa, 240 darbinieki)
Vēlies labākus rezultātus?
Noskaidro, kas traucē būt izcilam vadītājam Diagnostikas sesijā ar ekspertu
Kompānija ir vadītāja personīgo īpašību spogulis. Kāpēc?
Kur galvenais rādītājs ir vadītāja spēja vadīt biznesu jeb vadītāja "jauda". Viņš var komandas rezultātu multiplicēt (reizināt), taču ja kādu iemeslu pēc vadītāja "jauda" ir 0, tad arī visas kompānijas rezultāts būs 0.
Vadītājs ir lielākais kompānijas enerģijas un motivācijas resurss un ja viņam trūkst enerģijas, pārliecības un gatavības pārvarēt grūtības ceļā uz mērķi, tad kompānijā nekas nemainīsies.
Biznesa rezultātus var izteikt vienkāršā formulā:

Uz vienādām dzīves situācijas mēs reaģējam dažādi. Cits aktīvi iesaistās, cits nogaida, cits uzbrūk, cits mūk. Šis tests atklās Tavu attieksmi pret dazādām dzīves situācijām un palīdzēs noteikt Tavas rakstura īpašības. Testa ilgums aptuveni 30 min.
Aizpildi Personības īpašību testu.
Kas ir Vadītāja spēju diagnostika?
Diagnostikas laikā saņemsi savu rakstura īpašību un to ietekmes uz kompānijas rezultātu pārskatu. Labāk sapratīsi problēmu patiesos cēloņus un iespējamos risinājumus. Kā arī saņemsi plānu un praktiskas rekomendācijas vadītāja spēju uzlabošanai jau uzreiz pēc sesijas.
Diagnostikas rezultāts
Sastādam plānu.
Balstoties uz testa rezultātiem, saņemsi rekomendācijas un kopā ar mūsu speciālistu izstrādāsiet plānu personīgo rakstura īpašību uzlabošanai.
Sesijas laikā saņemsi detalizētu testa rezultātu analīzi, galveno rakstura īpašību grafiku skalā no -100 līdz +100. Sapratīsi, cik tālu esi no "ideāla" vadītāja.
Analizējam rezultātus.
Tavu rakstura iezīmju pārskats un rīcības plāns personības attīstīšanā
3
2
1
Diagnostika ar speciālista konsultāciju
Kas ir iekļauts:
Stiprās un vājās puses + analīze
Tavu personīgo īpašību diagramma
Diagnostikas rezultātu skaidrošana 1:1 ar mūsu speciālistu
Personīgā izaugsmes plāna sastādīšana
29.00€
Cena: 49.00
Testā tiek apskatītas 10 svarīgākās cilvēka rakstura iezīmes. Datiem ir vērtība tikai tad, ja tas var apskatīt salīdzinājumā. Testa rezultāti tiek apskatīti skalā no +100 līdz - 100 un salīdzināti pret nosacītu "ideālo vadītāju".
*nospied uz bildes, lai to palielinātu
Grafikā varēsi redzēt savas stiprās un vajās puses, kā arī saņemsi detalizētu testa atšifrējumu.
10 rakstura svarīgākas iezīmes
Iezīmju saīldzināšanas skala
Personības testa rezultātu piemērs
Mūsu uzdevums - padarīt viedākus* un efektīvākus vadītājus, kuri padarīs viedākus un efektīvākus darbiniekus, kuri padarīs viedākus un efektīvākus savus tuviniekus un kādu dienu mēs dzīvosim viedā un efektīvā sabiedrībā.

*vieds - tāds, kas liecina par attīstītu prātu, plašām zināšanām, bagātīgu pieredzi; saprātīgs.

Laipni lūdzam Vadītāju skolā!
Made on
Tilda