Vēlies labākus rezultātus?

Noskaidro, kas traucē būt izcilam vadītājam Diagnostikas sesijā ar ekspertu

Kaspars Cveiģelis

Biznesa konsultants, praktiķis, Vadītāju skolas dibinātājs, SIA Līcis-93 valdes loceklis (10 milj. apgrozijums, 1.5 milj. peļņa, 240 darbinieki)

Vēlies labākus rezultātus?

Noskaidro, kas traucē būt izcilam vadītājam Diagnostikas sesijā ar ekspertu

Kaspars Cveiģelis

Kas ir Vadītāja spēju diagnostika?

Veicot diagnostiku Tu sapratīsi, kas Tev padodās un kuras iemaņas būtu jāuzlabo, lai kļūtu par vēl spēcīgāku līderi!

vadītāju skola - tests

// pirmais solis

Tu Aizpildi Personības īpašību testu.

Uz vienādām dzīves situācijas mēs reaģējam dažādi. Cits aktīvi iesaistās, cits nogaida, cits uzbrūk, cits mūk. Šis tests atklās Tavu attieksmi pret dažādām dzīves situācijām un palīdzēs noteikt Tavas rakstura īpašības. Testa ilgums aptuveni 30 min.

// otrais solis

Eksperts Analizē Tava testa rezultātus.

Eksperts pirms online zvana sesijas veic testa rezultātu analīzi, lai skalā no -100 līdz +100 Tu saprastu, cik tālu esi no "ideāla" vadītāja.

vadītāju skola - rezultāti
vadītāju skola - stratēģija

// trešais solis

Kopā Sastādām plānu online zvana laikā.

Balstoties uz testa rezultātiem, online zvana laikā saņemsi rekomendācijas un kopā ar mūsu speciālistu izstrādāsiet plānu personīgo rakstura īpašību uzlabošanai.

// Diagnostikas rezultāts

Rīcības Plāns personības attīstīšanā.

Diagnostikas laikā saņemsi savu rakstura īpašību un to ietekmes uz kompānijas rezultātu pārskatu. Pēc diagnostikas sapratīsi problēmu patiesos cēloņus un iespējamos risinājumus. Saņemsi plānu un praktiskas rekomendācijas vadītāja spēju uzlabošanai jau uzreiz pēc sesijas.

vadītāju skola - analīze

Personības testa rezultātu piemērs

Testā tiek apskatītas 10 svarīgākās cilvēka rakstura iezīmes. Datiem ir vērtība tikai tad, ja tas var apskatīt salīdzinājumā. Testa rezultāti tiek apskatīti skalā no +100 līdz - 100 un salīdzināti pret nosacītu "ideālo vadītāju".

vadītāju skola - statistika

Grafikā varēsi redzēt savas stiprās un vajās puses, kā arī saņemsi detalizētu testa atšifrējumu.

Diagnostika ar
speciālista konsultāciju

Kas ir iekļauts:

• Tavu personīgo īpašību diagramma

• Stiprās un vājās puses + analīze

• Diagnostikas rezultātu skaidrošana 1:1 ar mūsu speciālistu

• Personīgā izaugsmes plāna sastādīšana

Cena: 49

Kas ir Vadītāja spēju diagnostika?

vadītāju skola - tests

// pirmais solis

Tu Aizpildi Personības īpašību testu.

vadītāju skola - analīze

// otrais solis

Eksperts Analizē Tava testa rezultātus.

vadītāju skola - stratēģija

// trešais solis

Kopā Sastādām plānu online zvana laikā.

vadītāju skola - plānošana

// Diagnostikas rezultāts

Rīcības Plāns personības attīstīšanā.

Personības testa rezultātu piemērs

vadītāju skola - analītika

Diagnostika ar
speciālista konsultāciju

Kas ir iekļauts:

• Tavu personīgo īpašību diagramma

• Stiprās un vājās puses + analīze

• Diagnostikas rezultātu skaidrošana 1:1 ar mūsu speciālistu

• Personīgā izaugsmes plāna sastādīšana

Cena: 49

vadītāju skola - logo

Mūsu uzdevums - padarīt viedākus* un efektīvākus vadītājus, kuri padarīs viedākus un efektīvākus darbiniekus, kuri padarīs viedākus un efektīvākus savus tuviniekus un kādu dienu mēs dzīvosim viedā un

efektīvā sabiedrībā.

*vieds - tāds, kas liecina par attīstītu prātu, plašām zināšanām, bagātīgu pieredzi; saprātīgs.

Laipni lūdzam Vadītāju skolā!

ProAcademy SIA

@2023 Visas tiesības aizsargātas