PAAUGSTINI SAVU EFEKTIVITĀTI
Kompānijas rezultāti ir tieši atkarīgi no vadītāja spējas vadīt
un kļūsti izcils vadītājs
Ko mēs darām?
Mēs paaugstinām vadītāju efektivitāti. Iemācam cilvēku vadības un uzvedības pamatprincipus un trenējam tās praktiski pielietot. Tikai praktiskas zināšanas, bez lieka ūdens.
Tev
Tavam biznesam
Apmācības un mentorings
Pārliecināts, produktīvs, gudrs līderis, kurš ir gatavs darbam jebkuros apstākļos. Spēj no grupas izveidot motivētu komandu un vest to cauri šķēršliem uz izvirzīto mērķi un sasniegt to.
Apmācību gala rezultāts
Kā tas notiek? Viss noslēpums slēpjas unikālā metodiskajā materiālā, (ko daudzu gadu garumā ir izstrādājusi Izraēlas speciālistu grupa Dani Lembergera vadībā) un pasniegšanas metodē. Metode nodrošina individuālu pieeju, lai katrs students varētu iegūt maksimālu rezultātu mācoties un trenējoties sev pieņemamā ātrumā un laikā.
Mācības sākas ar Diagnostikas sesiju, kurā tiek novērtēti izaugsmes punkti un sastādīts individuāls apmācību plāns. Līdera personīgo rakstura īpašību paaugstināšana komplektā ar vadības instrumentiem dod vajadzīgo efektu.
Efektīva komunikācija un konfliktu risināšana
Kā paredzēt darbinieku uzvedību
Stabilitāte un uzplaukums
Kā pieņemt efektīvus lēmumus
Pozitīva kontrole
Prāta efektivitātes uzlabošana
Profesionāls pārrunu vedējs
Kā vadīt darbiniekus
Kā atrast savu nišu
Stratēģiskā plānošana
Kā no grupas izveidot komandu
Statistikas - vadītāja nirvāna
Mēs runājam ar savu studentu rezultātiem
Ar mums jau strādā
Mēs esam vadītāju produktivitātes paaugstināšanas speciālisti. Neskatoties uz to, ka esam palīdzējuši simtiem vadītāju uzlabot savas prasmes un pielietot menedžmenta pamatprincipus, mūsu prāti joprojām ir nodarbināti 24/7 ar domām, kā vēl mēs varētu palīdzēt vadītājiem būt efektīvākiem un produktīvākiem.

Vadītāju skolas pirmsākumi meklējami 2016 gadā, kad sākam klientiem piedāvāt menedžmenta pamatprincipu ieviešanu. Rezultāti bija mainīgi un protams, tas mūs neapmierināja, jo mūsu misija ir padarīt vadītājus efektīvākus. Sākām šo jautājumu pētīt, kādēļ instrumenti nestrādā un nonācām pie secinājuma, ka galvenais trūkstošais elements ir vadītāja spēja instrumentus ieviest un pielietot, jo jebkuras izmaiņas lielākā vai mazākā mērā pavada neizpratne, slēgta vai atklāta pretestība un pat pretdarbība un veiksmi nosaka vadītāja spēja šīs pārmaiņas realizēt un likt lietām notikt tā, ka tām jānotiek. Pamatojoties uz šo secinājumu papildinājām vadītāju skolu ar Izraēlā apkopotu metodoloģiju, kas dod ne tikai instrumentus vadītājiem, bet strādā arī ar vadītāju spēju un personīgo rakstura īpašību uzlabošanu, kur šis komplekts līdera īpašibas+menedžmenta instrumenti dod noturīgu rezultātu.
Par mums
MŪSU KOMANDA
Metodoloģijas autors
Lifepower Inc. dibinātājs