vaīāju skola - logo

Restartē savu biznesu, izmantojot ceļa karti, ko sastādīsi ar ekspertu 2 stundu individuālā stratēģiskā sesijā

Kaspars Cveiģelis

Biznesa konsultants, praktiķis, Vadītāju skolas dibinātājs, SIA Līcis-93 valdes loceklis (10 milj. apgrozijums, 1.5 milj. peļņa, 240 darbinieki)

vaīāju skola - kaspas cveiģelis

Kaspars Cveiģelis

Kā notiek

biznesa audits?

vaīāju skola - bizness

// pirmais solis

Kopējais uzņēmuma/nozares pārskats un galvenais izaicinājums

Pārbaudīsim galvenos KPI un definēsim problēmas, kas jāpārvar.

// otrais solis

Uzņēmuma 7 galveno funkciju audits

Iedziļināsimies 7 galvenajās uzņēmuma funkcijās,kas nodrošina uzņēmuma dzīvotspēju un identificēsim trūkstošos elementus.

vaīāju skola - analītika
vaīāju skola - izaugsme

// trešais solis

Potenciālo izaugsmes punktu noteikšana

Mēs analizēsim perspektīvākos izaugsmes punktus, kas nodrošinās lielāko peļņas pieaugumu iespējami īsākā laikā.

// Diagnostikas rezultāts

Biznesa stagnācijas punktu identificēšana

Definēsim šķēršļus, kuru likvidēšana ļaus maksimāli palielināt biznesa produktivitāti un rentabilitāti.

vaīāju skola - analīze
vaīāju skola - straēģiskā sesija

Sesijas rezultāts -

Tavas kompānijas attīstības ceļa karte

Šī ceļa karte parādīs Tavas kompānijas esošo stāvokli un precīzu virzienu, kurā nepieciešams virzīties nākotnē

Tu ieraudzīsi kompānijas bremzējošos faktorus un prioritizēsi tos pēc svarīguma, lai veltītu uzmanību tiem, kuru atrisināšana dos vislielāko ieguvumu.

Saņemsi pielikumā biznesa optimizēšanas un nākotnes attīstības plānu.

Kā notiek

biznesa audits?

vaīāju skola - stratēģiskā sesija

Sesijas rezultāts -

Tavas kompānijas attīstības ceļa karte

Saņemsi pielikumā biznesa optimizēšanas un nākotnes attīstības plānu.

Mūsu uzdevums - padarīt viedākus* un efektīvākus vadītājus, kuri padarīs viedākus un efektīvākus darbiniekus, kuri padarīs viedākus un efektīvākus savus tuviniekus un kādu dienu mēs dzīvosim viedā un

efektīvā sabiedrībā.

*vieds - tāds, kas liecina par attīstītu prātu, plašām zināšanām, bagātīgu pieredzi; saprātīgs.

Laipni lūdzam Vadītāju skolā!

Ko stāsta uzņemēji pēc sadarbības ar mums?

vaīāju skola - atūrs bernovskis
vaīāju skola - janis rose